Nominacje profesorskie

11 stycznia Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. W gronie nowo mianowanych znaleźli się pracownicy naukowi naszej Uczelni.

Akty nominacyjne otrzymali: prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska - kierownik Zakładu Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej, prof. Małgorzata Olszewska z Katedry i Kliniki Dermatologicznej, prof. Agnieszka Pietrosiuk - kierownik Zakładu Biologii Farmaceutycznej i Biotechnologii Roślin Leczniczych, prof. Michał Ciurzyński z Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo-Zatorowej, prof. Tomasz Hermanowski - kierownik Zakładu Farmakoekonomiki oraz prof. Dariusz Szukiewicz - kierownik Katedry i Zakładu Patologii Ogólnej i Doświadczalnej.

W uroczystości, która odbyła się w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego, uczestniczyła Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska wraz z kierownictwem KPRP.

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Agnieszce Cudnoch-Jędrzejewskiej

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Małgorzacie Olszewskiej