12. Warszawski Maraton Fitness

18 listopada w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym WUM odbyła się 12. edycja Warszawskiego Maratonu Fitness, cykliczna impreza sportowa, organizowana przez instruktorów i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy współpracy z AZS Środowisko Warszawa, wspierana przez: EMSA - Oddział Warszawa, Fundacja Rozwoju WUM, Koło Odnowy Biologicznej WUM, NSA. W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, wydarzenie zgromadziło setki osób chcących spędzić sobotę aktywnie i wesoło.

Uczestnicy Maratonu, oprócz wielu zajęć ruchowych z najlepszymi instruktorami w kilkudziesięciu sportowych sesjach tematycznych, mieli także okazję wziąć udział w dwóch inspirujących wykładach: jednym dotyczącym odżywiania, drugim układu ruchu oraz zmierzyć skład ciała, porozmawiać ze specjalistami z zakresu dietetyki, zasięgnąć porady fizjoterapeuty.

Fot. Michał Teperek