Badanie opinii studentów - Polityka młodzieżowa m.st. Warszawy

Zespół do spraw Młodzieży Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy zaprasza Studentki i Studentów uczelni warszawskich do udziału w ankiecie dotyczącej wartości, którymi powinno kierować się miasto (urzędnicy i urzędniczki, przedstawiciele i przedstawicielki miejskich instytucji, itd.) w komunikacji i relacjach z młodymi warszawiakami i warszawiankami.

Urząd m.st. Warszawy podejmuje różnorodne działania na rzecz podnoszenia jakości życia młodzieży w Warszawie i włączania młodych mieszkańców we współdecydowanie o mieście. Od 2016 roku dzieje się to w ramach programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Obecnie trwają prace nad nowym dokumentem, który będzie wyznaczał kierunki w polityce młodzieżowej miasta. Zdanie studentek i studentów jest dla kluczowe w procesie przygotowania polityki miejskiej odpowiadającej jak najlepiej na ich potrzeby.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://cawi.um.warszawa.pl/projects/079b2304f0729c0f5ea92cbfb667c12e/_…