Konkurs SUMMER CAMPaign at Novartis

Frima Novartis Oncology zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie SUMMER CAMPaign at Novartis na nową odsłonę kampanii „Odpowiedź mas we krwi”, połączonym z programem stażowym.

SUMMER CAMPaign at Novartis to konkurs skierowany do kreatywnych studentów uczelni wyższych. Zadaniem jest stworzenie koncepcji kontynuacji kampanii „Odpowiedź masz we krwi”, która obejmować będzie pomysł na szeroką akcję komunikacyjną.

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy nagrody:

• 4 000 zł brutto
  • 20 000 zł brutto na realizację pomysłu
  • płatny staż w Novartis Oncology!

Szczegóły konkursu, w tym regulamin oraz terminy dostępne są na: https://www.novartis.pl/stories/medicine/summer-campaign-konkurs-dla-st…

Zainteresowanych studentów zapraszamy do udziału w 2 webinarach z udziałem gościa specjalnego, podczas których dowiedzą się jak funkcjonuje duża firma farmaceutyczna oraz rozwiną swoje kompetencje w zakresie projektowania kampanii edukacyjnych. Więcej informacji nt. webinarów prześlemy wkrótce.