MedBiz - Program Mentoringowy dla studentów

Od 20 marca rozpocznie się rejestracja uczestników i zgłaszanie drużyn do MedBiz Innovations Program. Podczas tego programu uczestnicy, pod okiem mentorów, będą mieli za zadanie wymyślić i opisać innowacyjny produkt, proces lub usługę łączące medycynę, nowe technologie i biznes. Rejestracja uczestników trwa do 4 kwietnia 2021 r.

Zakończenie programu przewidziane jest na 14 czerwca 2021 r. Najlepszy zespół otrzyma nagrodę pieniężną.

MedBiz Innovation Program jednoczy studentów m. in. z uczelni medycznych, biznesowych i technicznych. Jego uczestnicy mają za zadanie grupowo wymyślić i opisać innowacyjny produkt, proces czy usługę, związaną z połączeniem medycyny, nowych technologii i biznesu. Najlepsze zespoły otrzymają szansę rozwoju swoich projektów z pomocą czołowych polskich ekspertów z sektora MedTech. Współpraca z profesjonalistami jest szansą na dogłębne poznanie procesu tworzenia innowacji i wdrażania ich na rynek, a przede wszystkim znacznie zwiększa szanse na sukces w przyszłości.
Dopełnieniem programu mentoringowego jest MedBiz Innovations Academy - seria wywiadów z inspirującymi młodymi przedsiębiorcami w branży MedTech. Oprócz inspiracji, MedBiz Innovations Academy stanowi niepowtarzalne źródło wiedzy i informacji dla uczestników. zdolnym i ambitnym studentom, którzy nie boją się nowych wyzwań. Program mentorski jest podzielony na kilka etapów. Na pierwszym z nich uczestnicy dobierani są w niewielkie zespoły, a ich zadaniem jest wymyślenie i opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt, proces lub usługę, która jest połączeniem nowoczesnych technologii, medycyny i biznesu.

Więcej szczegółów i linki rejestracyjne na stronie: https://www.medbizinnovations.pl/program-mentoringowy