Zaproszenie do udziału w Sesji Studenckiej w ramach Konferencji „Procesowe metody zarządzania leczeniem szpitalnym. Lean Management w Ochronie Zdrowia”

17 września odbędzie się Konferencja Naukowa  PTEZ „Procesowe metody zarządzania leczeniem szpitalnym. Lean Management w Ochronie Zdrowia”, organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiki Zdrowia (PTEZ). Jednym z elementów wydarzenia będzie Sesja Studencka, do udziału w której zapraszani są studenci studiów magisterskich, licencjackich i doktorskich.

Celem Konferencji jest prezentacja wyników Projektu Lean Management w Ochronie Zdrowia oraz upowszechnianie procesowych metod zarządzania w opiece szpitalnej. Projekt LeanOZ był, w fazie badawczej oraz pilotażowej, projektem naukowo-badawczym współfinansowanym ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach II Programu ,,Innowacje Społeczne". Obecnie projekt znajduje się w fazie wdrożeniowej. Podejmuje on problematykę nowoczesnych metod zarządzania procesowego w ochronie zdrowia, a szczególnie mapowania procesów leczenia pacjentów. Badania nastawione są na uzyskanie wzrostu jakości leczenia i efektywności procesów przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji pacjentów. W projekt zaangażowane są Polskie Towarzystwo Ekonomiki Zdrowia, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii.

Więcej o konferencji

W ramach konferencji odbędzie się Sesja Studencka, której celem jest prezentacja dorobku naukowego z zakresu związanego z zarządzaniem w opiece zdrowotnej. Udział w Sesji Studenckiej jest bezpłatny.

Termin przesyłania abstraktów upływa 31.07.2021 r. o godzinie 23:59. Zgłoszone w terminie prace wraz z poprawnie wypełnionym abstraktem podczas rejestracji będą kwalifikowane do Sesji Studenckiej przez Komisję Konkursową składającą się z trzech pracowników naukowych.
Decyzja o zakwalifikowaniu prac zostanie ogłoszona 01.09.2021 r.

Regulamin Sesji Studenckiej