Seminarium pt. „Otwarte licencje i prawa autorskie w projektach interdyscyplinarnych”

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii we współpracy z Centrum Deliberacji w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium pt. „Otwarte licencje i prawa autorskie w projektach interdyscyplinarnych”, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r., w godz. 10:00-15:00  w auli budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (CNBCh UW), ul. Żwirki i Wigury 101.

Podczas seminarium poruszone zostaną kwestie praktyczne związane z:

• udostępnieniem rezultatów projektów badawczo-rozwojowych na otwartych licencjach;
  • regulacją praw autorskich w projektach interdyscyplinarnych, w których zdecydowano o przyjęciu otwartych licencji.

Chęć udziału w seminarium można zgłaszać do 6 grudnia wysyłając wiadomość na adres email: pplatek@uott.uw.edu.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Zgłoszenie udziału: seminarium – otwarte licencje”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie organizatora: http://www.wdialogu.uw.edu.pl/wydarzenia/seminarium-otwarte-licencje-i-prawa-autorskie-w-projektach-interdyscyplinarnych-8-grudnia-2017-r