Zajęcia rehabilitacyjne dla pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WUM w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym WUM.

Zajęcia rozpoczynają się w marcu!

Do zaoferowania mamy zajęcia:

1)      „Zdrowy kręgosłup prowadzone metodą pilates ''
Koszt pakietu wynosi 180 zł za 12 zajęć.

2)      „Kształtowanie sylwetki w wodzie''
Koszt pakietu wynosi 144 zł za 12 zajęć + bilet wstępu na basen  każdorazowo 9 zł.

Opłaty należy wnosić na konto Fundacji:  Bank Milenium S.A. 77116022020000000325407549
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysłanie zgłoszeń najpóźniej do 2.03.2018 r. na adres: warsztaty.zdrowia@wum.edu.pl

Harmonogram zajęć:

1)  „ Zdrowy kręgosłup prowadzony metodą pilates”
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 16.30 -17.30 , sala 2.79 CSR WUM

Zajęcia rozpoczynają się 8.03.2018 r. Prowadzący - mgr Anna Sobianek.

Informacje ogólne:
Każda osoba prowadzący siedzący tryb życia powinna zadbać o swój kręgosłup. Zajęcia prowadzone metodą pilates umożliwiają naukę prawidłowej postawy ciała zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu, to przywrócenie równowagi mięśniowej i skupienie się na prawidłowym oddechu. Jest to forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Regularne ćwiczenia kształtują siłę, elastyczność, koordynację oraz wysmuklają ciało. Wzrastający poziom endorfin podczas ćwiczeń odpowiedzialny jest za dobre samopoczucie.

Na zajęciach zostaną poruszone kwestie związane z prawidłowym oddychaniem oraz angażowaniem mięśni głębokich.

Program szczegółowy – załącznik

2) „ Kształtowanie sylwetki w wodzie”
- zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 16.30-17.30 , mały basen CSR WUM,

Zajęcia rozpoczynają się 6.03.2018 r. Prowadzący - mgr Kinga Klaś- Pupar.

Informacje ogólne:
Kształtowanie sylwetki w wodzi to idealne zajęcia dla wszystkich osób.  Poprzez opór wody i ćwiczenia z  różnymi przyrządami uczestnicy będą mieli możliwość poprawienia elastyczności  czy ukształtowania sylwetki.  Zajęcia są bardzo dobrym sposobem na pozbycie się stresu, odreagowanie po ciężkim dniu w pracy , a także pełną relaksacje.
W programie znajdą się ćwiczenia z treningu funkcjonalnego ,a także kształtujące podstawowe elementy motoryczne. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać różne formy relaksacji wykorzystywane w wodzie. Również stretching całego ciała pozwoli na rozluźnienie i da efekt odprężenia.

Program szczegółowy – załącznik